| 19Mary19 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti, doar din proprie experienta, daca aveti un dispozitiv pentru îndepărtarea soarecilor. Din ce am citit, nu prea ar fi eficiente dar mi-aș dori să găsesc ceva cu adevarat bun, sa nu arunc banii.

5 răspunsuri:
| Anemona19920315 a răspuns:

Cel mai bun de indepartat soricei este lipiciul de soareci e farte bun

| xerxes1 a răspuns:

Pisica este cea mai eficienta.

| katy a răspuns:

Dispozitivele nu sunt bune. Otrava la plic e cea mai buna

| Bizon95 a răspuns:

Sunt bune, dar dureaza cel putin zile daca nu chiar saptamani pana cand soarecii pleaca, insa incearca sa iei unul bun si puternic, nu unul ieftin care nu bate in toata casa

otrava in schimb e o idee destul de proasta, din cauza ca nu mor imediat, asa ca mor prin gauri si pereti si se impute toata casa

deci, daca nu crezi in dispozitivul cu ultra sunete incearca capcane, lipici sau pisica

regis
| regis a răspuns:

Am testat unul, la un prieten. Am pus pliculețe cu otrava in câteva locuri, primul mâncat a fost cel plasat chiar in fata aparatului. Si nu a fost unul ieftin.