| darts01 a întrebat:

As dori sa stiu sa imi spuneti din experienta proprie daca sunteti baieti cu penisuri de pana in 14 cm care ati satisfacut foarte bine sexual femeile

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Merge satisfăcută și cu 14 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adâncimea medie a vaginului este de 10 cm, deci da.Succeswinking

| DonGiani a răspuns:

E foarte mic, mie mi-ar fi rușine

| BryBard a răspuns:

Nu am experimentat, dar iti dau sfatul medicului.Marimea penisului e OK, orice marime mai mare de 12 cm in erectie e la fel de buna, din cauza ca lungimea vaginului este in medie de 10 cm. Penisul este un organ perfect adaptat vaginului (sau invers, daca preferati). Daca cineva ar avea un penis cat un sarpe mai mic sau mai mare, tot numai capul sarpelui ar intra in vagin, singura deosebire fiind: unde este coada?
Deci, nu va sfatuiesc sa luati pastile de marire a penisului, cu care trebuie sa fiti foarte atent: cele care chiar au efect au si reactii adverse serioase.Dr. Mihnea Dragomir sursa :romedic.ro

| GunterAndrei a răspuns:

Femeia are nevoie de 13 cm să se simtă bine, dă-i la buci nu-i nimic dacă ai 14