Întrebare recomandată | Laschuchas a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre aparatele cu ultrasunete pentru indepartarea soarecilor?

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Incearca cu otrava. Trebuie candva sa iti izolezi si apartamentul mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele aparate doar ii alunga.Se duc pana mai incolo si revin din nou.Doar nu vei sta toata viata cu aparatul in priza sau pornit. Otrava e cea mai buna solutie.Se gasesc in comert acele pernute de otrava care omoara tot.

| semyryan a răspuns:

Nu sunt bune am avut la tara si degeabaa nu lua ca dai banii degeaba...

| untu a răspuns (pentru semyryan):

Dar ce marca sau cum se cheama aparatul?

| aditek a răspuns:

Nu o sa-ti fie de mare ajutor aparatul...eu iti recomand mai bine sa le pui otrava pentru soareci, se gasesc in comert