| WhiteTiger a întrebat:

Voi ce vreti de craciun? Eu vreau o chitara. big grin

Răspuns Câştigător
| MissCupcake_7313 a răspuns:

Mda...eu am chitara clasica si fac cursuri!big grin e placut dar la inceput e cam greu, pana te obisnuiesti, sa vezi cand treci la elasticerolling on the floor
Asa revenind, i-am cerut mamei mai multe chestii.Deci are mi multe optiunihappy
1:placa noua de par
2:telefon
3:bicicleta
4:pisicutalove struck

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu vreau un catelus love struck

| marrr a răspuns:

Eu o sa primesc niste role Roxa Fire si sa speram ca si niste banuti de la bunici si multa sanatate pentru toti oamenii de la Dumnezeuhappy.

| Jadis a răspuns:

Un laptop, o gramada de dulciuri, un telefon nou, un pahcet de tigari laughing si ceva haine de iarna. Poate ceva incaltaminte... Dar acum depinde si de bugetul "Mosului" tongue. Ma voi multumi cu orice gasesc sub brad.

| Mustangfurio a răspuns:

1. Un PSP.
2. Bicicleta noua.
3. Un catelus.

Craciun Fericit Tuturor!

| deia a răspuns:

O orga.
a. si sa vina vama sa`mi cante cantece de craciun laughing
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau o chitara.De foarte mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De craciun vreau sa maninc coada porcului

| zalisa a răspuns:

și euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vreau chitaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa crying
Ultima s-a stricat ffără a mai putea fi reparatăcrying

| Last1 a răspuns:

Eu vreau 2 chitari

Răspuns utilizator avertizat
| zoomumba a răspuns:

Electrica sau normala si sa stii ca si eu vreau o chitara dar normala suna mai lin mai dulce.si mai vreau sanatate fericire in familie, inteigenta si sa stii ca sunt credincioasa dar eu vreau si mai muta credinta. acum categoria obiecte:cum am spus o chitara, un MP3 player, un ingeras bibelou si un iubit desi am doar 10 ani:sunt cam mica dar nu ceva sigur ci vreau sa fie schimbat-oare relatia de la varsta asta!

| eu_4591 a răspuns:

Eu o primescsmug. si e si electrica

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Un lapotop big grin ca din pacate nu mai am demult big grin si mi-as dori sa am din noubatting eyelashes