| yonela_3975 a întrebat:

Voi cum va decorati casa de craciun?

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

:X:X:Xinainte sa incep vreau sa iti spun ca abia astept sarbatorile de iarna, sa stau cu familia, cu prietenii, sa ne batem cu zapada:X:X:. abia astept
pai de craciun fac bradutzul impreuna cu familia, si ascultam colinde in timp ce impodobim bradul.in casa mai punem la geamuri de exemplu mosi craciuni din aia mici, si alte decoratiuni.
sarbatori fericite!:*>big grin

13 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Umplem camerele de bautura. happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În sufragerie bradul cel mare împodobit, iar în camera mea, un brăduţ mic pe birou.

pa, pa.

| noktambul a răspuns:

Cu iepurasi si oua rosii!

| Jojo99 a răspuns:

Pai eu o sa fac origame in forma de maos craciun o sa pun ghirlande, am sa impodobesc bradul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| mAkE_2626 a răspuns:

Sa simt Craciunul, nu conteaza cum, doar sa pui acolo, sa simti sa stai cu familia, sa te uiti pe geam sa vezi ca ninge, si te gandesti, vine Mosu'; x E un sentiment placut. E caldut in camera, bradul lumineaza in sufragerie, si mama face de mancare la bucatarie, tata o ajuta cateodata. Cel mai bun lucru de Craciun este sa ai o familia/prieteni cu care poti petrece.

| TheLadyWasTaken a răspuns:

Eu o decorez cu beteala si luminite un brad mare in living si unul mic la mune in camera!

| zxcvbm a răspuns:

Cu multe decoratiuni chiar si ghirlande facute manual

| Last1 a răspuns:

Ii dau foc

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Nu decorez cu nimic pentru ca pentru mine Craciunul este cea mai oribila perioada a anului. Nu cumpar brad, n-as vrea sa iau parte la defrisarea padurilor romanesti si asa ciuntite. Si nici instalatii electrice pentru ca imi place sa consum energie pentru generatiile viitoare. Craciunul este sarbatoarea ipocritilor, a oamenilor cu zamete false inghetate pe moaca si a rudelor pe care le vezi la usa ta doar o data pe an.

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei pun instalati afara si in casa bradu pun beculate de toate apoi ma duc cu colinda apoi cand vin acasa patrec cu familea :X

| Frrramboise a răspuns:

Pai, casa mea arata superb de sarbatori! intotdeauna avem, un brad imens decorat cu gust (zic eu) anul trecut auriu, anul asta argintiu + inca o culoare (nu m-am hotarat inca) la ferestre cabluri din alea luminoase, pff, un bradutz mic,(artificial) pe biroul meu, decorat cu globuletze mici si ghirlande subtiri.coronitza de brad la usa de la intrare (si cateodata si la usa camerei mele)Prin aer, miros de scortisoara, lumanari parfumate, miros de brad.si nu mai stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu brad de craciun vasc