| Annalina99 a întrebat:

Voi cum sarbatoriti Craciunul? Ce puneti pe masa de Craciun si cum decorati casa de craciun? Dar bradul? Ca tot veni vorbA de brad. ce se poarta anul asta? Ms mult

1 răspuns:
| UnleashedPsycho a răspuns:

1.Mănânc, beau, mă uit la filme, seriale, ies prin oraş seara, oscilez între casa mea şi casa unor amice, primesc cadouri.
2. Orice e comestibil.
3.Pahare, farfurii, cuţite, furculiţe, faţă de masă, şerveţele, mâncare, eventual linguri, da' nu prea.
4.Cu bilioane de ghirlande şi globuri.
5.Ce contează? Poate fi şi negru cu ghirlande albe şi globuri verzi.
Sayonara!