| SUDSteaua1947 a întrebat:

Vreau sa fac o copie la cheia de la usa metalica de la casa. vreau sa stiu cat costa, cat dureaza si daca se poate fiindca are "maner" de ala din plastic.se poate face cu chestia aia de plastic?

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Se poate face la orice

| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut. Copia de cheie mai precis pretul acesteia cat si durata difera de la un tip la altul de cheie. O copie nu dureaza mai mult de 2 minute si nu costa mai mult de 40 lei aici fiind vorba si de material. Cel mai ieftin 10-15 lei poate si mai ieftin. O zi buna.