| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un covor pentru dormitorul meu. Am tavanul alb, peretii albastru deschis si podeaua parchet maroniu mai inchis asa. Cam ce culori sa aleg la covor?

6 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Ar putea sa fie alb sa se asorteze cu tavanul sau albastru sau alb cu negru

| NoNameasdod a răspuns:

Un albastru mai inchis (nu ff inchis ) cu modele de alb happy. [parerea mea].

| passispass a răspuns:

Tot un maroniu ca parchetu... sa secombine (camufleze) covor+parket

| passispass a răspuns:

Maroniu ca parketu sa se combine (camufleze)winking
covor + parket

| RochEq a răspuns:

Crem si cu putin alb intun mix de culori

| LKz a răspuns:

Mai degraba ar merge un albastru cu alb acu depinde in mare parte si de modelul covorului pe care il vrei.nu prea merge covorul maroniu peste parchetul care are aceeasi culoare cv sa iasa in evidenta mai deschide umpi aspectul camerei eu de ex am peretii mov tavanul alb, si nu am covorlaughingdecat parchet.