| MyhaytzAaAa a întrebat:

Vreau si eu niste statsuri gen " Talent ca al meu nu vezi nici la Dumnezeu" Dau FUNDA:X

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceri niste statusuri de prost gust, mai bine ti-ai sterge intrebarea

Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzamik a răspuns:

1.Am talent si bine imi pare, mereu voi cadea numai in picioare! 2. Te crezi tare, dar in fata mea uh nu ai valoaretongue! 3maine daca vreau si mertzan:X imi iauhee hee sper ca te-am ajutat

| BitKode a răspuns:

Du-te tare vino lent pentru mine n-ai talent du-te lent si vino tare pentru mine nai valoare. Mama ce fata ai zici ca te-a calcat caruta cu sase cai.

| xPatriciaa a răspuns:

Buna! Ai gresit categoria! big grin