| Dan a întrebat:

Ati auzit povestea Claudiei? Claudia are 24 de ani si este studenta in ultimul an la Facultatea de Medicina din cadrul Universitatii de Medicina si Farmacie Craiova. Visul ei este sa devina doctor pentru a-i putea ajuta pe cei aflati in suferinta. Din luna februarie 2009, cand a fost diagnosticata cu o boala maligna a ganglionilor limfatici un tip rar de limfom, ea ne-a dat tuturor o lectie de demintate. Acum viata ei depinde si de noi. Putem face ceva sa-i readucem zambetul pe buze si bucuria de a trai. In acest moment Claudia are nevoie de noi toti, cei care o cunosc si tin la ea, sau cei care nu o cunosc, dar vor sa faca un lucru nobil, oferindu-i posibilitatea sa-si urmeze vocatia de a fi mereu aproape de oameni, intelegandu-i si alinandu-le suferinta.

http://www.claudia-chelan.eu/index.php

Răspuns Câştigător
| stetoscop a răspuns:

Claudia sigur va ajunge doctor!
Eu iti multumesc ca o ajuti, inseamna mult pentru ea. Ai un suflet mare. O voi ajuta si eu, financiar. Cunosc prea bine situatia ei, dupa 6 ani de nervi intinsi la maxim, 100 de examene, iar cand ajungi sa ti finalizezi studiile, sa respiri altfel si sa zici "am facut o si pe asta, insfarsit sunt medic, incep viata pe care mi am dorit o, voi fii cel mai bun medic, POC!"o incercare", prefer s o numesc asa! Claudia se va face bine! happy Am incredere

34 răspunsuri:
| elll a răspuns:

Saraca...ma emotionat cumplit.sad Sper sa se faca bine

| gingasul a răspuns:

E tragic sa ajungi la mila oamenilor... si sa mai spuna unii si altii ca, cu bani nu cumperi sanatate! Uitati dragilor cum o viata depinde de niste bani! sad

| mariaandreas2008 a răspuns:

Mi-e mila de easad

| maddie a răspuns:

Sa incercam cu toti sa ajutam aceasta fata...cu toti putem face cevalove struck

| tizy a răspuns:

Nu-mi pasa