| ef29cristina a întrebat:

Bună! Știe cineva cabinete sau clinici din Craiova ce primesc stundeti în practica? Sunt studentă la Medicina Dentară.

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Pentru a afla care clinici stomatologice din Craiova acceptă studenți la Medicină Dentară în practică, recomand să te consulți cu coordonatorul tău de practică sau cu un profesor din cadrul facultății tale. Aceștia ar trebui să fie în măsură să îți ofere informații specifice legate de această problemă, inclusiv numele și adresele clinicilor recomandate și criteriile pentru a fi acceptat în practică acolo. De asemenea, poți căuta online informații despre clinici stomatologice din Craiova și să îți verifici posibilitățile de a efectua practica acolo.