| TPU.ro a întrebat:

Esti tanar si vrei sa te implici? Fundatia "Deschide-ti sufletul" cauta voluntari pentru proiectul "Daca cei mici nu vin la joaca, vine joaca la cei mici". Tot ce iti trebuie e un dram de voie buna si resurse pentru un zambet adevarat. Detaliile le gasesti aici: http://www.tpu.ro/actiuni-ong.html

40 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Super Tare big grin

| St!L a răspuns:

E foarte interesanta.As vrea sa ajut si eu, dar din pacate nu sunt din Bucurestisad

| SweetCandy a răspuns:

Foarte frumos, dar cei care nu sunt din Bucuresti cum pot ajuta?sad

| jane_5414 a răspuns:

Nici eu nu sunt din Bucuresti.Cum pot sa ajut?

| georgica29 a răspuns:

Cred ca este minunat deoarece multi copii printre care si baietelul meu alege calculatorul inaintea la joaca in aer liber.nu vrea sa iasa si el afara sa se joace cu copiii.incerc sa-l conving sa -si faca prieteni dar el se joaca prea mult la calculator.

| Gabry a răspuns:

Ati facut o mica greseala: Daca doresti sa afli mai multe despre Asociatia "Deschide-ti Sufletul", viziteaza wesiteul www.deschidetisufletul.com (wesiteul? website-ul?)
Dar in rest e super!

| Dan a răspuns:

Daca este o treaba serioasa, atunci ma implic si eu. Dar despre Clubul Prietenilor Adevarati ce ziceti, vreti sa va implicati si in acest proiect? Mai multe informatii aici: http://clubulprietenilor.wordpress.com/

| emy a răspuns:

As face-o cu cea mai mare placere, dar, din pacate, nu sunt din Bucuresti. Pot sa ajut si in altfel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant proiectul si as dori cu mare placere sa pot ajuta acei copii!

| ali_8949 a răspuns:

Mi-ar face mare placere... doar ca nu sunt din buc.
Dar e foarte buna ideea, si e f bine ca se gandeste cineva si la ceilalti, pe care "i-a batut viata", sa invete sa mearga mai departe, sa rada... Sa invete sa se ridice si sa lupte cu viata, impreuna. Parerea mea despre voi> aveti o inima mare, cu proiectul astawinking
Numai binewinking

| Cryssy a răspuns:

Si eu as vrea sa ajut, dar din pacate nu sunt din Bucuresti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as fi vrut sa ajut cu cea mai mare placera dar nu sunt din Bucuresti, noi cei de la periferie cum facem?

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Sunt din Bucuresti. cum pot ajuta?

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si eu sunt tot din Bucuresti sad

| gratzy56 a răspuns:

Voie buna si zambete adevarate si din suflet, avem din belsug! Problema Romanilor, nu este implicarea emotionla si sufleteasca, pentru. ca poporul nostru are suflet, dragoste si emotie CAT CUPRINDE, problema Romanilor este ca au iubire, au timp, au bunavointa dar... n-au CU CE! Te ajuta cu ceva ca VREI, ca AI POTENTIAL EMOTIONAL SI SENTIMENTAL, ca un zambet primit din partea celor mici si neajutorati iti poate schimba VIATA, dar din pacate constati ca esti la fel de neajutorat? CAND FIECARE ZI REPREZINTA O "BATALIE", cum POTI AJUTA?

| mioara a răspuns:

Interesanta campania cati voluntari aveti pana acum /de ce numai tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Bucuresti. cum pot ajuta?

| jenny a răspuns:

Foarte frumos, iubesc copii foarte mult ei sunt sensul nostru in viata, un zambet de copil face mai mult decat un kg.de aur.Am vazut multe raspunsuri; nu sunt din Bucuresti; copii trebuie ajutati din toata tara. Faceti fiecare in orasul vostru copii fericiti.Sunt din Brasov cine vrea sa vada copii fericiti astept raspuns (atjenny7@gmail.com)

| madalinasoare1 a răspuns:

Vreau si eu sa fiu voluntar! sunt din bucuresti si de 3 luni tot caut sa fiu voluntar la un centru de plasament ceva...anuntul asta a venit la fix... tocmai am trimis un email cu datele mele ( dinu maria ). sper sa fiu acceptata.

| frumusica80 a răspuns:

Da cum putem ajuta cei care nu santem din Bucuresti?

| theodoraafi a răspuns:

Vreau si eucrying mai ales ca copii sunt pentu mine sunt sfinti:X nu sunt din bucuresti dar vin foarte des. as dori sa stiu daca pot ajuta cu ceva big grin

| angel_4561 a răspuns:

Un gand frumos pentru cei mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din Bucurestisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...zambetul din ochii unui copil nu se compara cu nimic pe lumea asta... daca aveti nevoie de mine cautati-ma la adresa de email : crissy21crissy21@yahoo.com sau id:crissy21crissy21

| Mony_4137 a răspuns:

Cred ca e prima data cand imi pare rau ca nu sunt din Bucuresti. As ajuta cu placere daca as fi fost.

| DrViorel a răspuns:

E pacat ca doar la nivel de anumite orase sunt asemenea filiale, ar trebu isa fie macar o filiala pe judet, ca sa mearga mult mai bine si sa se implice mai multi tineri.

| iris_7882 a răspuns:

Cum pot ajuta daca nu sunt din Bucuresti?

| shishilik a răspuns:

Daca nu sunteti din Bucuresti, cum nici eu nu sunt, cred ca va ramane sa organizati singuri o vizita la spital cu cativa prieteni, sau intr-un centru de copii. Daca dorinta e atat de mare, va descurcati. Eu merg doar intr-un centru apartinand Protectiei Copilului, pentru ca timpul nu-mi permite mai mult, desi mi-ar face placere. Abia astept vara!

| adelina_7242 a răspuns:

Misto! Dar nu sunt in bucuresti.Cum pot ajuta?

| psihox a răspuns:

Sa-i duceti la Gradina Botanica, Gradina Zoologica, sa le aratati universul prin telescop, o mica vizita la institutia respectiva.