| doar.eu a întrebat:

Cei are sunt din judetul Bihor si doresc sa adopte un caine, intrati aici : www.sosdogs.ro

22 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Cati ani are cainele? E pui?

| doar.eu explică:

Pe site sunt mai multi caini.

| Simonaa5 a răspuns:

Frumosihappy

| DouaPuncteD a răspuns:

Miar placea sa adopt un caine dar am acasa 2 si sunt foarte mari.sad sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte draguti catelusii! as vrea sa am unul dar am avut si cand am plecat din tara am plans 2 zile dupa el. n-am mancat nimic si de asta parintii nu-mi mai dau voie sa am vreun catelsad

| bibi99p3ty a răspuns:

Daca era chihuahua il adoptam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu doresc, dar sper sa ai noroc

| anuka122 a răspuns:

Imi pare rau vreau sa ajut, chiar vreau dar dupa ce parinti mi l-au dus pe Puffy la tara am promis sa nu mai iubesc nici un alt caine sad.

| Igotbored a răspuns:

Si eu as vrea sa adopt dar am deja un labrador care ma mananca si pe mine (mananca aproape 15 kg de mancare pe luna)

| DjSprIt3 a răspuns:

Eu as vrea un caine dar am 3 caini deja si multe pisici asa ca

| iiConspire a răspuns:

As vrea sa adopt dar nu ma lasa parinti scuze puppy dog eyes

| Tantaruldenuci22 a răspuns:

Este catea
? are uger?
da lapte? atunci e bine! suna-ma la nr asta: 0723434566.

| MaximAmSpusS a răspuns:

Am 6 caini, as mai lua, dar nu ma mai lasa tata

| Execution a răspuns:

Pfiuu ce adorabili sunt dar am si eu unul.cand sunt singur si doar cu cainele in camera e ca si cum ar fi inca o persoana cu tine doar ca ea nu vorbeste cu tine ci doar tu cu ea

| Didii29 a răspuns:

Eu as vrea sa adopt unul...Si am sa adopt daca gasesc un bichon frisetongue

| LaraClarice a răspuns:

Http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
Semneaza petitia si da-o mai departe

| carlyhalatz a răspuns:

Mi se face atat de mila de ei pe site-urile de adoptie, incat visul meu cel mai mare e sa inventez o tara destul de mare pentru toti cainii din lume, unde sa aiba mancare si tot ce au nevoie.

| PiTbuLuL a răspuns:

Ce as mai adopta unulcrying, dar am deja un pitbul si un rottweiler si mama nu mama nu mai vrea altucrying.

| NirvanaE a răspuns:

As fi adoptat eu dar stau la apartament si parintii nu ma lasasad. oricum succes si sper sa ai noroc.

| DiamondShine a răspuns:

Cum se trimit, prin posta?

| mireladiana1 a răspuns:

Mulțumesc frumos!

| Mădălllinna a răspuns:

Draguti! happy