| Emma198 a întrebat:

1. Imi puteti da si mie niste anime-uri care sa fie romance, comedy si school? Gen kaichou wa maid sama, clannad, shigatu wa kimi no uso.
2. Mi-e dor de un anime care sa ma faca sa plang rau de tot. rolling on the floor Deci stiti vreunul foarte trist?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hey
Incearca alte anime-uri shoujo, spre exemplu : Ookami shoujo to kuro ouji; Ao haru ride; Ouran highschool host club; Bokura ga ita; Kimi ni todoke; Inu x boku ss; Toradora; Nagi no asukara.
Cat despre anime-uri triste, incearca Plastic memories, guilty crown, anohana, angel beats.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti raspund numa la 2 ca nu imi vine nimic romance acum in minte si ma grabesc un pic...

deci vrei sa plangi? incearca astea:
akame ga kill
sao
zetman
btooom!
shuffle!
corpse party: tortured souls (e ff horror)
ok stai ca imi vin si anime-uri romance laughing : golden time
sakurasou no pet
Hentai ouji to warawanai neko
Ookami Shoujo to kuro ouji
Tonari no kaibutsu-kun
nisekoi

ahh da si daca vrei sa plangi, ai mai putea sa te uiti la episoadele 91 -> 100 din fairy tail 2014 (o sa intelegi ceva chiar daca nu ai vazut fairy tail, pentru ca sunt fillere, nu-ti fa griji). iti recomand alea 10 episoade pentru ca iti zic sincer ca singuru anime care m-a facut sa plang pana acum este clannad, foarte putine lucruri ma fac sa plang, sunt o persoana cam rece din punct de vedere emotional... ideea e ca alea 10 episoade mi-au dat lacrimi, chiar daca nu a curs niciuna din ochi, m-am abtinut foaaaaaarteeee mult, asa ca vizionare placuta cu multe lacrimi laughing

ahh da, mai e un anime cu cv romance, dar cred ca genul principal este amuzamentul, NouCome se numeste, eu zic sa-i dai o sansa totusi happy

| Sakura13574 a răspuns:

Romeo x Juliet
Anohana
Sukite ii na eu
Nagi no asukara
Special a
Kamisama hajimemashita
The pilot's love song
Sakurasou no pet na kanojo
Nisekoi
Tonari no kaibutsu kun
Chuunibyou demo koi ga shitai
Guilty crown...

| Sakuracha15 a răspuns:

Preferatele mele sunt: Nana, Ao haru ride, Lovely complex, Kaichou wa Maid-Sama, Ookami Shoujo to Kuro Ouji si ITAZURA NA KISS