| differntlife a întrebat:

A aparut vreo veste in legatura cu sezonul 2 din Kamisama Hajimemashita? Ador acest anime. Daca stiti un sit de manga unde as putea sa citesc va rog sa mi-l lasati aici.

Răspuns Câştigător
| adadragutza a răspuns:

Nu se stie, daca o sa continue :( uite un site, dar nu e in romana.http://mangafox.me/manga/kamisama_hajimemashita/

6 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Da,sezonul 2 va aparea in ianuarie.^^

| differntlife explică (pentru Nanami利):

Serios? :O

| Nanami利 a răspuns (pentru differntlife):

Da.Trailer sezon 2: https://www.youtube.com/watch?v=KLhprCs6q2A
Si au aparut si mai multe poze din sezonul 2, in care s-a anuntat ca va fi lansat in 2015 ianuarie, dar nu stiu in ce zi, inca^^

| differntlife explică (pentru Nanami利):

Oficial te ador! multumesc mult de raspuns. din pacate nu o sa am timp sa ma uit la el in ianuarie. trebuie sa astept varacrying((

| Nanami利 a răspuns (pentru differntlife):

Se pare ca a aparut si trailer-ul sezonului 2, dar nu am inca link-ullaughing

| Nanami利 a răspuns (pentru Nanami利):

Adica al doilea trailer, ca primul a aparutlaughing