| erikutza4 a întrebat:

Stie cineva daca o sa apara sezonul 2 din kamisama hajimemashita? Chiar ador acest anime si as vrea sa apara si un sezon 2. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Ba eu cred ca se va face.Adica finalul de la ova arata ca mai trebuie sa fie ceva, nu se poate sfarsi asa.Si pe deasupra manga continua.Eu n-am auzit pe Julietta spunana ca nu mai face anime.Asa ca, eu ma astept la un sezon 2 sau macar un episod in plus.^^

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Din pacate nu se mai face.
Regizorul a fost pus pe alt proiect, iar echipa s-a destramat pe alte proiecte de asemenea.
Nu a avut incasarile scontate.