| PlatinumKira a întrebat:

A citit două manhwa recent foarte dulci de tip Romance și aș dori să spună cineva dacă știe manhwa asemănătoare. Prima pe care am citit-o e și a doua e.

3 răspunsuri:
| varcopisicul a răspuns:

Um da, nu stiu laughing dar dacă te descurci cu engleza găsești pe mangakakalot muuulte manhwa și manga muuulte genuri?

| varcopisicul a răspuns:

Um da, nu stiu laughing dar dacă te descurci cu engleza găsești pe mangakakalot muuulte manhwa și manga muuulte genuri

| Seimy a răspuns:

Pai e faina i love yoo, the firt night with duke, remaried empress, marry me, hanna to takano, who made me aprincess, my gentle beast, devil number 4, the maid and the vampire, A Tender Heart: The Story Of How I Became A Duke's Maid, si ceva cu oficce? What's Wrong With Secretary Kim? dar si cele historical sunt bune. Dar stiu cateva de romance cu psihological foarte bune daca vrei sa iti recomand contemporane mai realiste. Dar printre preferatele mele este Friendly winter. cu ofata care are 20 de ani si e bolnava si arata ca un copil de 7 ani si un baiat de 17 ani care e inalt si mare dar are un retard si are mintea unui copil de 7 ani. E foarte buna povestea. precum si who is the prey, dar asta e mai dura si nedrepta. si mai stiu una cu o fata care are fobie de baieti iar baiatului care ii place de ea se costumeaza in fata ca sa stea langa dansa. iti mai zic multe altele daca sunt pe gustul tau. dar daca iti plac cele dulci merg cele historical si office.