| LeZizu a întrebat:

Acum ce desene animate poate sa vada un copil? Ce mai vad la TV pe Disney Channel si Cartoon Network mi se par cam toate prostesti

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Minimax.Sa nu uitam ca, din cand in cand mai pun filme frumoase si povesti dragute.

| RareşTPUro a răspuns:

Si mai exista si Boomerang care au desenele copilariei noastre de pe Cartoon Network si Jetix.

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Pentru inceput
Justice league (cele 5 sezoane)
The new batman adventures
Cu ocazia asta invata sa citeasca mai repede.

| Prsmno123 a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai frumoase desene si cele mai amuzante sunt : Copii de la 402, Tom si Jerry si Viata cu Louie. Aceste desene au fost preferatele mele cand eram copil.

| Catalynutu a răspuns:

Hmm.o intrebare dificila, sunt de acord cu tine.Nu mai sunt asa desene ca in copilarie.Mai bine cauta pe net sa gasesti acele desene care te-au fascinat.De exemplu:Felinele fulger, Transformers, Cei patru fantastici, Pokemon, si tot asa.In special,, Tom si Jerry"