| anduta1999 a întrebat:

Ce desene animate v-au placut? din cartoon, minimax & disney

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

♥Cartoon : Billy & Mendy, Scooby Doo

♥Disney : H2o, Nini

♥Minimax : Fairytopia (desenele acelea care erau colorate şi desenate foarte frumos cu o zână fără aripi pe nume Elina şi erau şi mai multe cu 2 fete ce semănau exceptând culorea părului)
şi desenele acea ''maghiare'' erau chiar frumoase.

| DdDiX a răspuns:

Copiii de la 402;
W.I.T.C.H.;
Anastasia;
Casa Foster pentru prieteni imaginari; Ed, Edd, Eddy;
Dennis pericol public;
Familia Addams;
Familia Tofu;
Gemenii Cramp;
Inspector Gadget;
Scooby Doo;
Spioanele;
Viata cu Louie;
Zack si Cody;
O lume disparuta;
Magicienii din Waverly Place;
Ciudatii mei parinti;
Arthur.
Dar tiehee hee?

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Cartoon - Dexter, Fetitele Powerpuff, Courage Caine fricos, Casa Foster pentru Prieteni Imaginari, Gemenii Cramp, Minunatele Peripetii ale lui Flapjack, Sarah Jane Smith, Beyblade, Aventurile lui Fin si Jake, Insula Dramei Totale, Actiunea Dramei Totale, Turneul Mondial al Dramei Totale, Insula Dramei Totale Revansa, Johnny Test, Looney Tuns Show - si cam atat...

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

De fapt si Uimitoarea Lume a lui Gumball, Tom si Jerrywinking