| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp ajunsesem si eu pe la episodul 100 si ceva din Naruto (normal, nu Shippuden). Acum as dori sa ma uit in continuare, dar problema e ca nu imi mai amintesc ceva. Ajunsesem la partea cand Naruto, Sakura si Jiraya au plecat dupa Sasuke, care era la Orochimaru. Stiu ca era ceva cu 3 ani, Orochimaru isi luase un corp nou si trebuia sa astepte 3 ani pana cand putea lua trupul lui Sasuke. Problema e ca nu mai stiu daca acesti ani trecusera sau nu. Naruto a mai fost o data dupa Sasuke si si-a cam luat-o-n freza de la acesta. Dupa ce si-a revenit a plecat cu Sakura si Jiraya dupa Sasuke, dar nu mai stiu daca s-a intamplat imediat sau a aparut pe undeva mesajul "dupa 3 ani".
Sper ca ati inteles nelamurirea mea.
Seara buna.

3 răspunsuri:
| MoonWolf a răspuns:

Nu nu au trecut 3 ani. Atunci cred ca a intrat deja in naruto shippuden deci nu cred :3

| Casa a răspuns:

Nu,nu este dupa 3 ani.Este dupa cateva episoade in care naruto iasa din spital(atunci cand s-a luptat naruto cu sasuke si a pierdut), Apoi Jiraya cu Sakura si Naruto merg sa gaseasca ascunzatoarea lui Orochimaru

| Eric_Dumitrescu_1991 a răspuns:

Eu am văzut toate chiar toate episoadele Naruto inclusiv Shippuden eu sunt la ep 393 ultimele ep din Naruto...nubprea îmi aduc aminte dar iti sugerez sa nu renunți sunt foarte frumoase