| EdyAlex a întrebat:

Buna TPU Orochimaru din naruto shippuden este omorat de ctatre sasuke dar este reinviat? daca da de ce si de catre cine si ce nr. are episodul?

Răspuns Câştigător
| NightFurry a răspuns:

Sasuke incearca sa-l omoare pe Orocimaru si reuseste in mare parte dar nu stiu exact ce face si intra in Sasuke fara sa stie. Si in lupta Sasuke vs Itachi, Itachi face cumva si il scoate pe Orocimaru din Sasuke si apoi il ucide... Te poti convinge singur doar trebuie sa te uiti.
Sper ca te-am ajutat happy!

| EdyAlex explică (pentru NightFurry):

Mersi mult de ajutor

2 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Orochimaru nu a intrat in Sasuche, De fapt Orochimaru iese din semnul lui Sasuke, iar Itachi il omoara. Insa daca ai citit manga ( daca nu, scuze, spolier) Orochimaru este adus la viata chiar de catre Sasuke, care il face sa iasa din semnul lui Anko ( fosta studenta a lui Orochimaru).
Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.