| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Am ales categoria de comics pentru ca intrebarea pe care o pune comica...cum pot sa-mi pun si eu o poza ca avatar pe acest cont sunt noua si chiar nu stiu cum se facebig grin

Răspuns Câştigător
| Cosmin3D a răspuns:

Du-te la "Editare profil", acolo jos de tot scrie "selecteaza imagine de profil" si dai pe "alegeti fisierul". Sper ca te-am ajutat, Funda?

4 răspunsuri:
| AndreiRevine a răspuns:

Bun venit printre noi.

| FireLollipop사람에게 explică:

Nu stiu ce are am facut tot ce ati zis am dat salvare profil si cand am dat vizualizare profil imi arata ca nu am poza sad

| FireLollipop사람에게 explică:

Va multumesc oricum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Editare profil
2.Te duci jos unde e alege-ti imaginea si iti uploadezi una.
3.Astepti catva timp pana iti apare
4.Ai poza!