| dadasssssssss a întrebat:

Hei TPU fac un nou comic... nu stiu ce nume sa-i pun dar am nevoie de niste oameni (inscrieti-va cati vreti, am eu loc sa va pun pe toti)...inscrierile se vor face la categoria comics la intrebarea care o voi pune imediat.
Ca sa nu spuneti ca nu am pus nimic amuzant uita-ti o poza.
http://i.imgur.com/BbU0l.jpg

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

As pune un raspuns, dar as jigni o persoana...asa ca ma abtin

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Pe cine ai jigni?batting eyelashes

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Nu conteaza...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai si eu as vrea intr-un fel.

| Gandăr a răspuns:

Eu D:
Vreau să văd cum mă desenezi.
I'm a girl, b1tch.

| asjkldfg a răspuns:

Vreau eu! poti sa-i pui numele :"TPU-isti in rusia!" sau nu stiu...

| DeeaUcideVisse a răspuns:

NUUUU NUUUU NUUU face nici un comic TEEEE ROOOOG
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori te roaga sa nu faci nici un comicc!

| AiLăvMi a răspuns:

Eu is fata si am breton intr-o parte daca nu ma faci cu breton mai bine nu asist

| FiveCuFructeTropicale a răspuns:

Buna! Vreau eu.Sunt fata si sa-mi faci parul saten.Pa!

| BUNCHIE a răspuns:

Vreau eutongue si daca se poate sa arat la fel ca lama de la avatar.