| razvantpu a întrebat:

Am auzit ca se termina naruto manga si ca devine sasuke hokage si moare naruto sau ceva de gen sincer ma asteptam sa devina sasuke hokage dar totusi nu cred ce face kishimoto isi bate joc de noi ba termina serialu acum nu se mai cheama naruto serialul si "sasuke"

8 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

MULTUMESC FRUMOS pentru spoiler!

| Nelyu17 a răspuns:

Au mai ramas 2 capitole..manga se termina la capitolul 699.Stai linistit de data asta 100% castiga Naruto. Narutoterapia il va schimba pe Sasuke spre bine, spun asta deoarece Sasuke este in Filmul 10(ultimul) care se numeste "The Last" si va aparea pe 6 de cembrie in Japonia..Scenariul este facut de Kishimoto, iar Sasuke va fi de partea binelui.
PS capitolul 700 poate sa fie un fragment sau trailer-ul filmului.

| razvantpu explică (pentru Nelyu17):

Si cred ca n-o sa mai apara un alt naruto sau ceva

| Nelyu17 a răspuns (pentru razvantpu):

Si eu.

| iuli96an a răspuns:

Stai linistit astea sunt doar presupuneri, nu se stie cum se va termina, intr-adevar acum Naruto se lupta cu Sasuke, iar Sasuke are mai multe sanse de castig. Oricum parerea mea e ca Naruto nu moare, adica nu prea are cum ca atunci nu s-ar mai numi Naruto, ci Sasuke cum ai spus. Sasuke are rinneganul, dar Naruto are ckackura bestiilor deci se poate spune ca este jinckiurikiul lui zece cozi. Asa cum Naruto a scapat in viata si in celalalte lupte asa va scapa si de data asta.

| JohnnyWylde a răspuns (pentru iuli96an):

Sasuke nu are mai multe sanse de castig in fata lui Naruto. Aminteste-ti ca desi Naruto are doar fragmente din chakra bestiilor cu cozi, el poate folosi toate kekkei genkai-urile acestora (lava release, magnet release etc.). In plus fata de asta Naruto are o rezerva de chakra imensa datorata acestei chakra, poate folosi modul bestiilor cu cozi si poate folosi Sage mode. Tot ceea ce Sasuke are este Rinneganul. Mie mi se pare mult mai avantajat Naruto in lupta asta. Singurra curiozitate pe care o am este daca Naruto va obtine si va sigila intreaga chakra a bestiilor cu cozi, asa cum am zis momentan are doar fragmente.

| razvantpu explică (pentru JohnnyWylde):

Pai si asa se zice ca in 699 se termina manga

| iuli96an a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Nu ai dreptate si ce daca are mai multa chakra Naruto, Sasuke o poate absorbi si si-o poate insusi la fel ca Nagato.