| InGeRaShReBeL_6634 a întrebat:

Am chef de ras. Astept glume, bancuri, intamplari haioase, sau ce mai stiti voi, dau fundita celui care ma face sa rad cel mai tare!

Răspuns Câştigător
| ILoveMyBed a răspuns:

Erau o data 3 vampiri infometati, pleaca unul si se intoarce cu gura plina de sange.
-Bai, de unde ao luat atata sande?
-Vedeti turma aia de oi?
-Da.
-Am mancat-o toata.
Se duce al dolea si vine cu gura plina de sange.
-Bai de unde ai luat atata sande.
-Vedeti turma aia de oi? Am mancat-o toata.
Pleaca al treilea si vine cu tot corpul plin de sange.
-Baaai, de unde ai luat ataa sange?
-Vedeti stalpul ala?
-Da.
-Eu nu l-am vazut. laughing)

Stiti cum se uita o rata in beci? Iei o rata, o duci in beci, si o uiti acololaughing).

Stiti cum deschide un politist sticla de bere? O ia, o pune pe masa, scoate pistolul si zice : Politia, Deschideti! laughing).

Nimeni si cu prost se plimba cu barca, deodata nimeni cade in apa, prost fuge la salvamar si ii zice.
-Salvamar, nimeni a cazuth in apa!
-Bai, tu esti prost?
-Da, dar de unde ma cunoasteti?

5 răspunsuri:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Badea Gheorghe a început să repare acoperişul casei.
Partea bună e că a ajuns în vîrful casei.
Partea proastă e că a început să alunece.
Partea bună e că s-a prins de burlanul casei.
Partea proastă e că burlanul s-a rupt.
Partea bună e că sub el era o căpiţă de fîn.
Partea proastă e că în capiţă era o furcă cu ţepii în sus.
Partea bună e că n-a căzut pe furcă.
Partea proastă e că nici pe capiţă n-a căzut...

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

Intamplare : Prietenul meu Grigore era la Alex. Grigore pleca acasa si deodata Alex ii da cu pisica in cap.Grigore nici nu a simtit dar cand i-a zis Alex s-a speriat foarte tare. rolling on the floor

| BaddGirrl a răspuns:

Bah tarane de la vaci trage apa cand te c**i

grea e viata si pustine cand te c***i si na hartierolling on the floor

Funaa?

| MrHipHoper a răspuns:

La o baza militara este o discutie dintre un caporal si un sergent.
Caporalul ii spune sergentului:
--Vezi ca i-a murit mama lui Ionel.Ai grija cum ii spui.
A doua zi:
--Soldati luati pozitia de drepti, ionel vezi ca ti-a murit mata
A treia zi :
--Mai vezi ca nu mi-a placut cum i-ai zis vestea lui Ionel.Ai grija ca i-a murit si masa lu Apetrei.
A patra zi:
--Toti soldatii care au mama vie un pas inainte.Inafara de tine Apetrei.
A 5-zi:
--Ma insensibilule vezi ca azi i-a murit mama si lu Gheorghe.
--Soldati luativa cate o lopata ptc azi sapam transee.Hai Gheorghe sapa mai adanc ca poate dai de mata!laughing)))))))))))))))Fundita?rolling on the floor