| GabiGabrielle a întrebat:

Cn stie intamplari haioase sau bancuri haioase
Ca am chef sa rad
DAu funda~

Răspuns Câştigător
| Keshaaa a răspuns:

Doi lupi se duc sa fure oi.Ciocanitoarea ii aude si-i paraste ciobanului care se pune la panda. Seara ajung lupii la stana si vor sa intre pe o gaura din gard.Intra primul lup pe gaura si ciobanul ii trage o bata peste bot. Pune mana la bot si se intoarce catre celalalt spunindu-i:
- Intra tu primul ca pe mine ma bufneste rasul!

Un nebun facea pipi de la balcon. la un moment dat trece doctorul pe aleea de sub balcon, iar nebunul cind il vede, isi trage repede pantalonii si fuge inauntru.
Doctorul se gindeste:
"I s-o fi facut rusine omului si de-aia s-a retras cind m-a vazut. Poate s-o fi insanatosit si ar trebui sa-i dau drumul..."
A doua zi se duce la nebun si-i spune:
-Dumneata faceai ieri pipi de la balcon si cind m-ai vazut ai fugit repede inauntru, asa-i?
-Da, raspunde nebunul.
-Dar de ce ai fugit, ti-era rusine ca te vedeam eu?
-Aiurea! da' ce eram prost sa ramin acolo ca sa ma trageti de pipi in jos!?!

2 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Sotul vine acasa de la serviciu. Sotia pe canapea se uita la o emisiune despre gatit. El vizibil enervat spune: - Ce prostie! Degeaba te uiti la asta! Nu te ajuta cu nimic! Oricum nu stii sa gatesti! La care ea calma: - Si ce? Tu nu te uiti la filme porno?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite iti dau eu o intamplare haioasa: faceam farse la telefon si sun la unu:
alo familia budulescu
da, da familia Radulescu! raspunde un mos
cristina e acasa?
nu, nu e plecata la tara. cine o cauta?
o prietena mai veche!
aia din Italia?
da, da, aia sunt! spun eu stapanindu-ma sa nu bufnesc in ras.
o sa-i spun ca ai cautat-o. pa-pa
la revedere! laughing laughing laughing laughing laughing
asta a fost o intrebare super laughing chiar am nimerito cu cristina. funda?