| Reiko a întrebat:

Am cont pe mal si mi-am uitat parola. Ce ma fac? As putea sa fac ceva ca sa pot intra din nou pe contul meu? ( scuze de caegorie, dar e cea mai buna din moment ce este vorba de anime-uri ) Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

La join, o sa vezi jos ca te intreaba daca ti-ai uitat parola. Poti sa-ti recuperezi contul de acolo.

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Dai (uitare parola ) scrii mailul si iti da un mesaj de confirmare sau o parola noua

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Dai pe ai uitat parola si scrii emailu sau ce iti cere acolo

| Curcan_Gheorghe_1952 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

eu nu stiu cum sa setez sa intru pe contul meu dana furtuna