| Guitarlove a întrebat:

Va rog ajutati-ma! mi-am uitat parola de la hi5, iar email-ul pe care l-am pus nu mai functioneaza. si acum nu mai pot accesa hi5-ul si as vrea sa-l sterg. din moment ce nici email-ul si nici parola nu o stiu, pot cumva sa sterg acel cont de hi5? multumesc(scuze ca am pus la aceasta categorie, dar stiu ca aici intra mai multa lume)

4 răspunsuri:
| Guitarlove explică:

Pentru raspunsul anonim : este chiar contul meu. Vreau sa-l sterg, pentru ca dupa un anumit timp, pozele vor deveni vechi si cine mai vizualizeaza va vedea niste poze cu mine mai vechi si nu mi-ar placea happy!

| AsiSoyYo a răspuns:

Nu til sterge fa-ti altul. eu am 19 hi5-uri tot din cauza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa lasi contul fetei in pace... poate ma insel eu(desi nu cred), dar de fapt nici macar nu e contul tau, e al cuiva pe care ai vrea sa te razbuni, iar acum pui niste intrebari ca un copil de doi ani in speranta ca te va ajuta cineva sa stergi contul cuiva.
Just grow up! Cand o sa ajungi la o varsta la care o sa stii de capul tau, nu o sa te mai intereseze care ce cont de hi5 are, si nici nu o sa mai vrei sa te razbuni asa prosteste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu si nu pot sterge e-mailul il stiu dar parola nu si nu pot face am poze urate pe hi5 ala va rog puteti sa da-ti rasp ca nu muriti daca stiti si spuneti chiar va multumesc