| товарищ a întrebat:

Am o dilema. In Chibitalia; Sfantul Imperiu Roman nu e Germania? Seamana cu el foarte mult...

6 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

A'păi cică Franța l-a ucis pe Sfântul Imperiu Roman, și se zice că ar fi renăscut in Germania de aici și atașamentul Italiei de Germania laughing
Acum nu știu, dar sper să fie real.

| товарищ explică (pentru suităr):

ItaGerma e fantastic. (; w; )
Ce cuplu a favoritul tau?

| suităr a răspuns (pentru товарищ):

Deșideși Ungaria e cu Prussia chiar o susțin cu România *3*
http://i.imgur.com/OxaBjlo.jpg

| товарищ explică (pentru suităr):

Ce dr'-... (╯° A°)╯ ┻━┻
PRUSSIA TREBUIE SA FIE CU DANEMARCA.
Mie imi place Russia x America / Russia x Franta

| suităr a răspuns (pentru товарищ):

Russia,Russia laughing

| ryuu a răspuns:

Hey! Sincer, nu am urmarit anime-ul, dar cunosc putina istorie.
Sfantul Imperiu Roman (a doua jumatate a secolului 10 - sec 19) s-a intins de-a lungul Europei Centrale, cuprinzand tarile pe linia Nord-Sud, deci si Prusia (Germania actuala).