| GulubuntzBudulush a întrebat:

Am o idee. Ma gandesc sa fac un fel de canal de desene animate. Puteti sa spuneti ce desene animate ati dori. Cu glas eu vreau sa spun sa nu fie desene de pe Cartoon Network (cu exceptia desenelor clasice Hanna-Barbera-MGM-Warner Bros adica nu ale Cartoon Network Studios si alea cu dragonii si Garfield), desenele alea mai urat desenate de pe Nickelodeon, Desenele de pe Minimax incepand cu 2014, Eroi in Pijamale si Draculas, Vampirul Iepuras. Raspunde-ti va rog frumos bine de-aia. Si sa nu incepeti cu anime-uri sau ca nu se mai uita nimeni ca la noi in clasa se uita la desene si chiar ar vrea si un canal mai nou, o sa incerc sa fac, probabil va fi online. Vorbiti frumos sunt un copil.

Răspuns Câştigător
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Parerea ta, chiar daca o planeta te-ar putea contrazice.
Pai incearca grila Jetix:
Gadget si Gadgetinii
Spioanele
Tutenstein
Robogandacelul
Copii de la 402
Monster Buster Club
Sonic X
Galactik Football

Nu am memorie pentru desenele de pe Minimax dar cu sigurants a avut si desene bune, cu siguranta nu MLP.

4 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Laboratorul lui Dexter
Chowder
KND
Samurai Jack
Times Squad
Tabara lui Lazlo
Colegul meu de scoala e o maimuta
Megas XLR
Ed Edd n Eddy
Negrele aventuri ale lui Bily si Mandy
Victor Con Carne
Teen Titans.

Cu tot respectul nu o sa accept un desen Hannah Barbera classic in conditiile in care am vazut toate episoadele, stiu toate desenele si sunt atat de vechi ca Institutul National de Animatie al Americii le foloseste ca material de animatie primitiva pentru studentii care vor sa faca animatie.

| GulubuntzBudulush explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Sun urate astea care l-ai pus tu. Exact adta am spus sa nu pui. Insa imi plac niste desene noi nu aste cCN

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Parerea ta, chiar daca o planeta te-ar putea contrazice.
Pai incearca grila Jetix:
Gadget si Gadgetinii
Spioanele
Tutenstein
Robogandacelul
Copii de la 402
Monster Buster Club
Sonic X
Galactik Football

Nu am memorie pentru desenele de pe Minimax dar cu sigurants a avut si desene bune, cu siguranta nu MLP.

| Luci_Rusu_2000 a răspuns:

Dupa cate ai precizat...mai toate desenele de pe CN Vechi erau faine(Dumnezeul sa-l odihneasca sad )