| ljubljana a întrebat:

Am o intrebare despre Naruto. Eu banuiesc ca el este filu celui deal patrulea Hokage (sunt la episodul 84 din primul Naruto, inca nu am ajuns la Shippuden)si sa fiu sincera vreau sa trisez putin.Deci este sau nu este fiul lui?

Răspuns Câştigător
| Mihai1Iță a răspuns:

Naruto este fiul lui Namikaze Minato, al 4 Hokage si al Kushinei ( fost gazda a lui kiuby), dar nimeni din sat nu știe acest lucru, cu excepția lui Hiruzen (al 3 hokage ) si a bătrânilor cu care se sfătuiește el. Lui Naruto nu i s-a spus pentru al proteja de eventuali dușmani si pentru a nu se dezlănțui vulpea cu 9 cozi sigilată in el. Sper ca te-am ajutat! Funda?

4 răspunsuri:
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

laughing)
Da, Minato ( al patrilea hokage ) e tatal lui Naruto!

| ljubljana explică (pentru Mihai1Iță):

Mi-au placut detaliile, dar si ceilalti meritau.

| Mihai1Iță a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Naruto este fiul lui Namikaze Minato, al 4 Hokage si al Kushinei ( fost gazda a lui kiuby), dar nimeni din sat nu știe acest lucru, cu excepția lui Hiruzen (al 3 hokage ) si a bătrânilor cu care se sfătuiește el. Lui Naruto nu i s-a spus pentru al proteja de eventuali dușmani si pentru a nu se dezlănțui vulpea cu 9 cozi sigilată in el. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Nelyu17 a răspuns:

Ai dreptate. Este fiul lui Minato Namikaze (al 4-lea hokage) si Kushinei Uzumaki. )*

| ljubljana explică:

Mersi mult.