| SakuraHarunoさくら春野 a întrebat:

Cei care stiu toate despre Naruto si Shippuden: In ce episod Naruto / Naruto Shippuden pot vedea mormintele lui MINATO NAMIKAZE, al Patrulea Hokage din Konoha? Dau funda la raspuns corect + in naruto sau shippuden!

Răspuns Câştigător
| Meil a răspuns:

Nu mai stiu exact in ce episod.Era in Naruto simplu,atunci cand a murit Sandaime,dupa ce a murit el,la ceremonia de inmormantare,daca mai tii minte,era Kakashi in fata unei pietre funerare si se uita, ruga, numai stiu.Acolo cred ca il arata, episodul este 80(unul f trist de asemenea sad )da la min. 15:31 big grin

1 răspuns:
| cccosmy a răspuns:

Acolo nu cred ca se uita la mormantul lui Minato este si posibilitatea asta dar se putea mai sigur la mormantul lui Obito sau Rin.