| airaad a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto Shippuden.Nu m-am mai uitat la Naruto de cativa ani... si am cam uitat la ce episod am ramas laughing Stiu ca eram la un episod in care Naruto a fost trimis pe o insula pentru a se antrena pentru razboi. si stiu ca a fost si o lupta cu Tobi pe undeva pe acolo worried Poate sa imi spuna cineva cam pe la ce episod se intampla asta? Dau funda! Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| KM3 a răspuns:

Cam pe la episodul 243 cred. Oricum, poti trece peste episoadele alea de pe barca. Sunt plictisitoare laughing. Eu nici nu m-am uitat la aleahee hee

| airaad explică (pentru KM3):

Chiar era episodul 243 :O Arigato! laughing

| KM3 a răspuns (pentru airaad):

Am nimerit! laughing Multumesc pentru funda. O seara frumoasa! happy

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Tobi apare înainte ca Naruto că plece cu barca pe ocean. Episodul 221 arată când Tobi vorbește cu Kabuto și îi poți vedea pe cei din Akatsuki reanimați.
În episodul 223 deja Naruto pleacă pe ocean, de aici ai rămas.