| rRamses a întrebat:

Am o nelamurire legata de serialul NARUTO, si anume vreau sa stiu dupa ce Obito i-a dat ochiul lui kakashi de unde avea altul? In episodul cand s-a luptat cu Konan avea 2 sharingan iar cand a folosit Izanagi nu a orbit ci doar a inchis ochiul. Vreau sa stiu de unde are celalalt sharingan, de ce nu a orbit si daca atunci dupa lupta cu Konan i-a luat ochiul lui Nagato.

1 răspuns:
| Coloringthevoid a răspuns:

Nu este o explcatie pentru asa.Probabil ca este o greseala de productie.