| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey TPU
Despre Naruto Hm
Deci probabil intrebarea aceasta a fost pusa de multa lume insa
daca ati vazut in shippuuden nu mai stiu episodul tobi spune ca el este madara(stiu ca era langa konan si pain(nagato) )
Deci Voi ce credeti tobi=madara? sau am mai auzit undeva ca madara a fost inviat de kabuto?
aa si am uitat in manga dar si in anime (nu am citit decat vreo 2 capitole manga) kabuto ii arata lui madara un cosciug iar acela(madara) incremeneste instant? acela era adevaratul madara?
Sau obito pan' la urma ce-i cu el? de ce e implicat ca nu are rost adica el i-a dat un ochi lui kakashi deci a ramas cu unul care el a fost zdrobit

Deci care este identitatea lui madara?

Răspuns Câştigător
| cristi_7795 a răspuns:

Pai intai prima oara Tobi nu e Madara, Tobi a luptat cu Madara si da Kabuto l-a reinviat pe Madara.Toata lumea spune ca Obito e Tobi, dar eu sincer nu cred, si nu sunt sigur cum dar Tobi a luat si el celalalt ochi a lui Obito.Si identitatea lui Madara va fi aflata in Naruto Manga 599.Care va aparea saptamana viitoare, joi. Daca vrei sa te uiti mai repede va aparea miercuri dar e in engleza tradus. Funda?

| AnimeAnnDRa explică (pentru cristi_7795):

Pai si atunci in episodul acela cu konan si pain (nagato) cand spune tobi ca el e uchiha madara?

| AnimeAnnDRa explică (pentru cristi_7795):

Atunci cine-i tobi?!

| cristi_7795 a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

A mintit.Totusi cand l-a intrebat si naruto in manga ca cine e el de fapt, Tobi a spus ca nu conteaza cine e sau ce persoana e.

| Iriciuc_Andrei_1996 a răspuns (pentru cristi_7795):

Crede-ma siigur obito e tobi

| Coslegeanu a răspuns (pentru cristi_7795):

Tobi = Obito 100%. Daca esti atent, partea dreapta e zdrobita, deci sharinganul drept inca il are, iar pe stangul nu fiindca e la kakashi. De aceea la inceput pe masca are doar o gaura la ochiul drept fiindca ala e sharinganul care il are de cand i l-a dat lu kakashi. ARE SI PUTINA LOGICA daca gandesti. :*

| AnimeAnnDRa explică (pentru Coslegeanu):

STIM SI NOI. DOAMNE, noi citim manga nu ca tine!

15 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Deci sa aflat tobi e obito, daca ma intrebi pe mine e penibil, astept urmatorul capitol sa aud niste explicatii

| Stein a răspuns:

In ultimul capitol manga naruto a reusit sa ii sparga masca lui tobi si probabil o sa aflam cine e in 1-2 saptmani.Tobi nu e madara pentru ca madara a fost inviat de kabuto si cred ca tobi e obito

| cristi_7795 a răspuns:

Am scris un raspuns si nu stiu daca a aparut.

| MIhAIKooL a răspuns:

Sa fie clar pentru toata lumea.Toby este Obito

| AnimeAnnDRa explică (pentru MIhAIKooL):

happy Stiu, citesc si eu manga happy big grin

| CiumberAlex1905 a răspuns:

Cel care se da drept madara este obito.

| AnimeAnnDRa explică (pentru CiumberAlex1905):

Really? Tu ai vazut cand a fost pusa intrebarea? Citesc si eu manga straight face

| KushinaUzumaki a răspuns:

Tobi=obito. Madara a fost reanimat de Kabuto la inceutul razboiului si s-a si luptat cu Tsunade mai tarziu...

| AnimeAnnDRa explică (pentru KushinaUzumaki):

Serios? FRATE, inainte sa raspunzi, vezi si cand e pusa intrebarea.