| YukineYukine2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un anime pe care l-am vazut in copilarie,dar i-am uitat numele!
Descriere:era despre arte martiale,un baiat cu parul blond cred,doua surori care erau indragostite de acel baiat,surorile se puteau face mari si mici (se transformau), una din ele avea ochii dragonului(cam asa ceva, avea ochi deosebiti). Baiatul de obicei purta un maiou rosu si sorti albastri.El lupta de obicei cu pumnii.In ultimul episod s-a luptat cu cineva care vroia sa fie omorat, dar el a pierdut dezlantuind o putere ceva legat de dragon negru. Sper sa ma ajutati.!

1 răspuns:
| LuluOneMillion a răspuns:

Daca sigur e anime, atunci sigur il gasesti aici: http://myanimelist.net/....../anime.php Sunt toate seriile anime TV ce contin arte martiale. Sunt doar doua pagini, nu iti ia mult sa te uiti sa vezi dupa poza care e, si daca il gasesti sa-mi spui si mie pentru ca mi se pare interesant.