| Brayan a întrebat:

Nu stiu cat o sa fiu de concret cu ceea ce vreau sa aflu dar incerc. Cand eram mic am vazut un film care mi-a placut foarte mult si as vrea sa il mai vad dar nu imi amintesc nici numele filmului decat mici fragmente. O sa va dau cateva detalii:
-stiu sigur ca era o scoala de arte martiale care ii invata pe copii sa lupte(un fel de samurai), acesti copii avea si puterii iesite din comun(putea sa sara inaltimi foarte mari), ii inscriptiona pe toti cu un cod de bare pe ceafa, cand au crescut si au devenit buni au aparut si problemele, cineva vroia sa ii omoare pe toti acesti copii care aveau astfel de puteri sau mai exact care aveau acel cod de bare, ce mai stiu este ca doi dintre copii(fata baiat) cand au crescut s-au indragostit si stiu ca a devenit o parte cand pe fata au omorat-o(tragic atunci) incerc sa imi amintesc mai multe dar nu reusesc(aveam totusi 8-9 ani)daca stiti ceva de acest gen sau cunoasteti ceva as fii recunascator. o seara placuta

Răspuns Câştigător
| AmeMiss a răspuns:

Cu placere happy

5 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

Descrierea ta seamana cu serialul Dark Angel(ingerul intunecat). Poate ca e vorba de filmul cu acelasi titlu, incearca.Succes!happy

| Brayan explică (pentru AmeMiss):

Fara indoiala acesta este, mi-am dat seama dupa inceputul primului episod, mersi mult de tot...Sarutmana mult

| evolutION83 a răspuns (pentru AmeMiss):

Cod de bare? poate hitman!

| Brayan explică (pentru evolutION83):

Nu,nu hitman, Dark Angel este. Inca o data multumesc

| AmeMiss a răspuns (pentru Brayan):

Cu placere happy

| Brayan explică:

Cred ca el este si spun asta pentru ca stiu ceva de un titlu ceva asemanator ca al tau daca nu chiar acelasi, daca va fi acesta iti multumesc mult.