| Naoki a întrebat:

Am terminat seria anime la Naruto Shippuuden si de asemenea am urmarit toate filmele cu Naruto. Ce ar trebui sa fac de acum? din cate am inteles o sa vina vremea sa se reia seria sub numele de Naruto Gaiden sau Boruto...nu stiu exact dar cu ce manga ar trebui sa incep? in ce ordine? (manga Boruto / Gaiden).

Răspuns Câştigător
| SebiModol1998 a răspuns:

Naruto Shippuden nu este gata, următorul episod este pe 1 Decembrie. După Naruto Shippuden urmează Gaiden.
Dacă vrei să vezi continuarea după Shippuden vezi: Naruto manga cap. 701-710 și apoi Boruto manga, care are doar 6 cap. și astea 6 sunt din acțiunea din filmul Boruto.

| Naoki explică (pentru SebiModol1998):

Mersi de informatie.

1 răspuns: