| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Am vazut naruto iar acum ma uit la naruto shippuden! In afara de astea mai exista si altfel de naruto? ....am inteles ca sunt si ceva filme dar nu am habar in ce ordine trebuie luate sau ce legatura au cu anime-ul!

Răspuns Câştigător
| Tania59 a răspuns:

Mai este si Manga si sunt 10 filme Naruto, parca 3 de cand e mic si 7 care sunt shippuden daca nu ma insel.Nu mai tin minte exact.Eu ma uit la Naruto shippuden pe http://anime-ro-kage.info/anime/naruto-shippuden/
Aici sunt si filmele in ordine. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| deadman a răspuns:

Nu mai e nici un fel de naruto. Poti cauta ordinea filmelor pe net. Si au cat de cat legatura cu anine-ul

| narufan1 a răspuns:

Mai este si Manga si sunt 10 filme Naruto, parca 3 de cand e mic si 7 care sunt shippuden daca nu ma insel.Nu mai tin minte exact.Eu ma uit la Naruto shippuden pe http://anime-ro-kage.info/anime/naruto-shippuden/
Aici sunt si filmele in ordine. Sper ca te-am ajutat

| HardCore a răspuns:

Nu nu cred ca exista si altfel de naruto, acum na nu stiu de filme cauta si tu pe internet si vezi ce gasesti

| PysyPau a răspuns:

Ar mai fii un serial cu Lee cred ca se cheamă Naruto SD