| Mistiss a întrebat:

De cateva zile ma uit la Naruto Shippuden de pe Anime kage. Acum, am vazut ca exista doar Naruto. Si n-am inteles, Naruto are un al doilea sezon? Are legatura cu Naruto Shippuden? Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat sa te uiti la Naruto(care este prima parte) si apoi la Naruto Shippuden.O sa intelegi mai bine lucrurile si o sa fie mult mai interesant, de ex relatia dintre echipa 7, de ce a plecat Sasuke etc.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Naruto e primul sezon. Trebuia să începi cu el deoarece Shippuden e continuarea.