| Nyya a întrebat:

Anime reverse harem (pentru cei care au vazut dar nu stiau reverse harem=mai multi baieti e indragostesc de o fata) pe care le-ati vazut.Merge si sa fie doar 2 baieti idragostiti de ea ca in Kaichou wa maid sama

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Intr-o vreme ma uitam numai la anime-uri de genul, insa ultimele m-au cam dezamagit si am inceput sa ma uit la ce imi suna interesant. Oricum, am vazut destul de multe :
Ouran highschool host club - cel mai bun dintre toate reverse haremurile pe care le-am vazut.
Brothers conflict - sunt desenati foarte frumos
Arcana famiglia - destul de bun, pacat ca nu au mai facut o continuare.
Kamisama kiss - nu e neaparat reverse harem, insa e foarte frumos.
Akatsuki no yona - asta merita sa il vezi, nu e plin de chestii perverse sau ceva, insa e foarte frumos si are sanse foarte mari de sezon nou.
Norn9 - eu l-am vazut cu prietenul meu si spre surprinderea mea chiar i-a placut si lui.
Si uite cateva care trebuie sa apara in curand : Code:Realize: Sousei no Himegimi
Trick or Alice
Ikemen Sengoku
Fukumenkei Noise
Nil admirari no tenbin

| Nyya explică (pentru Deleb):

Astea care o sa apara nu le-am vazut

| damnedwolf a răspuns:

Akatsuki no Yona actiune
Kamisama Hajimemashita romantic fantastic
Ouran Koukou Host Club romantic
Yamato Nadeshiko Shichi Henge ciudat dar foarte amuzant
Arcana Famiglia
Hiiro no Kakera romantic fantastic
Akagami no Shirayuki-hime

| Vandal a răspuns:

Sa apar eu iar? Deja stii o gramada de genul, dar imi incerc norocul oricum.
Hiiro no Kakera putin plictisitor, din punctul meu de vedere, insa eu nu sunt fanul anime-urilor de genul, deci e si normal, presupun.
Starry Sky parca era destul de ok, insa nu prea este cunoscut, din cate stiu eu.
Nu mai imi vin altele in cap, daca le-ai vazut, imi spui si ma mai gandesc putin.

| Nyya explică (pentru Vandal):

Starry Sky nu l-am vazut Ms

| pqGro a răspuns:

Am vazut Diabolik lovers, Amnesia si High School Dxd. Sper sa iti placa vreunul big grin

| roxisiatat a răspuns:

Un astfel de anime din câte știu eu ar mai fi și Vampire Knight (2 sezoane).