| Anonim234578890 a întrebat:

Anime-uri din primavara 2018(si iarna 2018) care v-au placut sau care vi se par interesante.

2 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Violet Evargarden(daca iti plac anime. urile triste. Fata de Your Lie in April sau Clannad:After Story care te fac sa plangi in ultimele episoade, asta e trist pe parcursul intregii serii); Devilman:Crybaby(are o grafica ciudata, povestea e ciudata...este o combinatie intre horror si ecchi, incearca); My Hero Academia sezonul 3(printre anime. urile mele preferate)...si altele.DeTokyo Ghoul nu vorbesc ca m-a dezamagit.
Vrei si o descriere, ceva?

| Anonim234578890 explică (pentru BlackRose03):

Mai multe exemple pentru ca imi plac cele de mai sus, ai gusturi bune la anime-uri happy
Sau si o lista a ta de anime pe care le-ai vazut, nu neaparat din 2018