| Nyya a întrebat:

As dori si eu un anime romance in care baiatul si fata sa aiba parul alb,cu ochii violeti. Daca nu au ochii violeti nu e nicio problema, de preferabil sa aiba parul alb macar unul dintre ei.

6 răspunsuri:
| Iridon_Dan_1997 a răspuns:

Yosuga no sora: În solitude, where we are least alone!

| Nyya explică (pentru Iridon_Dan_1997):

Asta e hentai -.-

| Iridon_Dan_1997 a răspuns (pentru Nyya):

Nu e hentai ii ecchi, e o diferenta si raspunde la cerințele tale dacă nu vrei uitate la Death Parade, dar dacă chiar vrei romanță bună Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora este mai scurt dar ii cea mai frumoasă poveste de romanță pe care am vazut-o vreodată si o recomand pentru ca merită

| Iridon_Dan_1997 a răspuns:

Yosuga no sora: In solitude, where we are least alone