| LeonardC21 a întrebat:

Salutare, aș dori niște anime-uri mai diferite, în ce sens happy.
Niște anime uri cu grafică dar era anime-ului sa fie mai veche, adică cu samurai, săbii chestii d-astea.
De preferat ca personajul principal să fie cool și că anime-ul să aibă Romance și Acțiune. Aa da, să aibă măcar 30 de ep. Scuze pentru atâtea preferințe. Am văzut multe anime-uri și nu mai am la ce să mă uit. laughing)

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu cred ca ai vazut asa de multe anime-uri.

[C] - CONTROL - The Money and Soul of Possibility
Chobits
Fantastic Children
Lovely Complex
Rozen Maiden
Shigurui: Death Frenzy
Time of Shura
Betterman
Gankutsuou: The Count of Monte Cristo
HINAMATSURI
KOKKOKU
Nobunaga Concerto
the Garden of sinners Chapter 5: Paradox Paradigm (capitolele 1 2 3 4 5)
Blade of the Phantom Master
Possessions
Spirit Warrior

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Gintama

| DonEduardo a răspuns:

Naruto.