| yuukary a întrebat:

As vrea si eu sa incep sa ma uit din nou la animeuri ce credeti ca ar trebui sa vad?

Răspuns Câştigător
| Powerrrrrr a răspuns:

Nu-ti fa griji... mai stiu laughing
Blood+(actiune/psihologic), Cardfight Vanguar(carti de joc), Myself yourself(dragoste/psihologic), Asobi ni ikuyo (echi/funny), bakuman ( slice of lice... super), sket dance(funny), katekyo hitman reborn (actiune), the world only god knows (funny banuiesc, nu stiu ce gen e), we without wings under the inocent sky (psihologic), school days (psihologic), a bridge to the starry skies (dragoste)

13 răspunsuri:
| pinkpumpkin a răspuns:

Intra pe animekage.com
ai acolo o gramada de animeuri. poti alege.
eu acum ma uit la Death Note si i foate fainbig grin
M-am mai uitat si la naruto si mi-a placut
din cate stiu si Bleach sau Elfen Lied sunt animeuri faine
Tiam zis niste animeuri care mie imi plac... sper ca te ajutabig grin

| yuukary explică (pentru pinkpumpkin):

Le-am vazut dar mersi o sa ma uit ~.~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Naruto, Bleach, Deltora Quest, Dragon Ball GT, Suburbii, etc

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Naruto, Bleach, D.Gray-Man, Soul Eater.

| yuukary explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Le-am zazut si pe astea...

| yuukary explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Le-am vazut

| Laura1092 a răspuns:

Cum vrei tu!

| Powerrrrrr a răspuns:

Actiune: Naruto, Bleach, One piece
Dragoste: Honey and Clover, Gosick
Mister: Detective Conan
Funny: School Rumble
Echi: B gata H kei

| yuukary explică (pentru Powerrrrrr):

Le-am vazut pe astea mesi oricum...

| yuukary explică (pentru Powerrrrrr):

Am vazut vreo 5-6 din ele dar mersi mult ^,^(pentru restul)

| Powerrrrrr a răspuns (pentru yuukary):

Nu-ti fa griji... mai stiu laughing
Blood+(actiune/psihologic), Cardfight Vanguar(carti de joc), Myself yourself(dragoste/psihologic), Asobi ni ikuyo (echi/funny), bakuman ( slice of lice... super), sket dance(funny), katekyo hitman reborn (actiune), the world only god knows (funny banuiesc, nu stiu ce gen e), we without wings under the inocent sky (psihologic), school days (psihologic), a bridge to the starry skies (dragoste)

| YukiLove a răspuns:

Sunt cateva anime-uri pe care le-am vazut si le sugerez oricui:
Actiune:Naruto (si Shippuden), Bleach, Fairy Tail, One Piece, Full Metal Alchemist (si Brotherhood), Ao no exorcist, Shakugan no Shana (toate sezoanele), Shaman King.
Romance:Fruits Basket, Kaichou wa Maid-sama, Romeo x Juliet, Itazura na Kiss, Hakushaku to Yuusei, Vampire Knight (si Guilty), Nana, Ouran High School Host Club, Lovely Complex, Special A, Honey and Clover, Midori no Hibi, Uta no Prince-sama, True Tears, Paradise Kiss.
Horror/Mister:Another, Shiki, High School of the Dead, Deadman Wonderland, Kuroshitsuji (si sezonul 2), Sankarea, Blood-c.
Echi: Majikoi, Inukami, Kampfer.
Yaoi: Uraboku, Junjou Romantica (si sezonul 2), Sekaiichi Hatsukoi (si sezonul 2), Gravitation.
Si binenteles favoritul meu, cel care m-a determinat sa-mi doresc cu adevarat sa devin manga artist, Bakuman (si sezonul 2). happy

| yuukary explică (pentru YukiLove):

Multumesc mult de tot

| SoulMatter a răspuns:

Vampire knight, rosairo+vampire, claymore, ao no exorcist,