| cici_3783 a întrebat:

As vreau si eu sa-mi spune-ti niste bancuri, cel mai amuzant primeste

7 răspunsuri:
| Neb1 a răspuns:

Cred ca le-ati mai vazut da ma rog:

-Nu va suparati,caut gara.
-Nu ma supar,caut-o.

Pentru ora de romana,Bula avea de facut o compunere.a doua zi:
Invatatoareanerdula ai facut compunerea?
Bulabig grina.
Invatatoarea:Bine,spune-ne inceputul.
Bula:Un calaret merge in Ierusalim.
Invatatoarea:Bravo,acum spune-ne incheierea.
Bula:Un calaret se intoarce din Ierusalim.
Invatatoarea:Si acum spune-ne cuprinsul.
Bula:Tgdm,tgdm,tgdm,tgdm,tgdm,tgdm,tgdm,tgdm, tgdm, tgdm...

Regele liliac batran fiind trebuie sa aleaga dintre 3 lilieci care sa il urmeze pe tron.Regele le spune ca acela care va aduce cel mai mul sange va fi rege.
Merge primul, vine pe picioare plin cu sange iar regele uimit il intreaba de unde a adus atata sange
Liliacul:Vedeti gorlanul acela de pe deal?
Regelebig grina
Liliacul:E plin de gaini si rate, Toate le-am omorat.
Regele:Bravo. Merge al doilea liliac.Vine de la gat in jos plin cu sange.
Regele:Ooo de unde ai putut aduce atata sange,bravo tu stii pana acum regele.
Liliacul:Vedeti gorlanul acela de pe deal?
Regelebig grina
Liliacul:Vedeti hambarul din spatele gorlanului?
Regelebig grina.
Liliacul:E plin de vaci si cai, pe toti i-am omorat.
Merge al treilea liliac iar dupa scurt timp se intoarce plic de sange, avea sange chiar si in gura si in urechi.Nimeni nu a stiut de unde a putut sa aduca atat sange.
Liliacul:Vedeti gorlanul acela de pe deal?
Regelebig grina.
Liliacul:Vedeti hambaul din spatele gorlanului?
Regelebig grina.
Liliacul:Vedeti stalpul din spatele hambarului?
Regelebig grina.
Liliacul:Eu nu l-am vazut.

Bancuri Chuk Norris:
De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie?
Nimeni nu il pacaleste de Chuck Norris!
Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa? Nu pentru ca ii e teama de intuneric, ci pentru ca intunericului ii e frica de el.
Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.
Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.
Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.
Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.
Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi.
Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.
Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.
Chuck Norris nu doarme. El asteapta.
Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!
Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.
Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.
Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.

Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.
Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.

Chuck Norris e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.
Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viata.
Uni oameni poarta pijamale cu SuperMan, SuperMan poarta pijamale cu Chuk Norris.
Cand fiica lui Chuck Norris si-a pierdut virginitatea … Chuck s-a dus si i-a adus-o inapoi!
Chuck Norris este muscat de o vipera dupa 3 saptamani de chinuri groaznice vipera a murit.
david Guetta este cautat de Chuk Norris Pentru albumul,, The world is mine``.

| GasaiYuno a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

| Ovydiw a răspuns:

Un american, un francez si un tigan, faceau un concurs: care duce o galeata plina cu ciment pana la etajul 10 pe p***.
Incepe americanul. Urca un etaj, urca doua, la etajul opt se aude un urlet. Americanul isi rupsese "instrumentul".
Vine si francezul. Urca un etaj, urca doua, la etaul 9 se aude un urlet. Francezul isi rupsese "instrumentul" de asemenea.
Vine si tiganul. Urca un etaj, urca doua si cand mai avea cateva trepte pana sa ajunga sus, se aude un urlet mai tare decat celelalte doua. Urca juriul intr-o suflare sus si il intreaba pe tigan ce a patit de a urlat in halul ala.
Tiganul: - Sa moara mama, s-a rupt toarta la galeata si mi-am dat cu p*** peste ochi!

Ce zici laughing?! Funda?

| AnyAnA99 a răspuns:

Un spaniol, un roman si un tigan au facut un concurs :cine sta mai mult in cocina cu porcul.Primul e spaniolul:sta o luna, sta 2, dupa care iese afara:
-Aoleuuuu ce pute porcul!
Apoi urmeaza romanul care sta 6 luni dupa care iese afara si striga:
-Aoleu ce pute poooorcul!
Ultimul e tiganul care sta un an. DiNTR-O data, porcul iese afara si striga:
-Vai de mine, ce pute tiganuuul!
laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| IuliutzàThà a răspuns:

Intrebare: De ce dorm oltenii cu ceasul in gura?
Raspuns: Ca dimineata sa le miroasa gura a TIC-TAC!

I: Cum scapa oltenii de muste?
R: Le urca mancarea in pod si cand se duc mustele la ea, le ia scara.

Ce zice o gaina cand o fugareste un cocos? Daca stau sunt curva, daca fug sunt proasta, ia mai bine sa ma impiedic.

Vasile se plimba prin sat. Peste gard il vede pe Ion care isi batea temeinic nevasta, pe Maria.
-Ce faci ma Ioane?
-Imi repar masina de spalat.

Bulă se întorcea de la înmormîntarea soacrei sale. Cînd să intre în casă, o ţiglă se desprinse de pe acoperiş şi-i sparse capul lui Bulă. Acesta, uitîndu-se în sus, scrîşni:
- Nici moartă nu-mi da-i pace, scorpia dracului?!?

De ce nu scriu bolndele nr 11?
Pt ca nu stiu pe care 1 sa il puna in fata

Era bula cu maicasa se duce la piata si bula vede 50 lei.
ii zice bula lui maicasa:
-mama uite 50 de lei pot sa-i iau?
maicasa zice:
-bula ce-i pe jos pe jos ramane!
merg ei mai departe si vede 100 de lei.
el zice catre maicasa:
-mama pot sa iau bani?
maicasa zice:
-nu bula ce-i pe jos pe jos ramane
merg ei ce merg si cade maicasa intr-o groapa
zice ea:
-bula ajuta-ma sa ies!
bula zice:
-imi pare rau mama dar ce-i pe jos pe jos ramane!

| Rufus a răspuns:

Bula la scoala dupa vacanta de vara.Doamna profesoara intreaba:

Dna:Bula ai terminat compunerea de 50 de pagini?

Bulabig grina Doamna

Dna:Zimi inceputul

Bula:Un calaret merge spre paris...

Dna:Zimi sfarsitul

Bula:Un calaret pleaca de la paris

Dna:Zimi cuprinsul

Bula:Tagadam tagadam tagadamlaughing

Funda! NAM DELOC PLZ

| pufy5 a răspuns:

A venit odata bula la scoala. invatatoarea lui i-a spus: ma bula schimbati si tu numele ca dac inlocuiesti prima litera suna urat...vine bula a 2a zi la scoala si ii spune invatatoarei:doamna invat.de acum ma cheama denis laughing...ce spui?:-> fundita?big grin