| ryuu a întrebat:

Atentie toti fanii anime-urilor, dar in special fanii anime-ului "Naruto", mai ales fanii personajului Kakashi. Va mai aduceti aminte de episoadele "Cronicile lui Kakashi", in care am aflat despre trecutul lui Kakashi (bineinteles si despre echipa Minato)? Fanii anime-ului sigur isi aduc aminte.

Acum vine anuntul. Sunt sigur ca o sa va bucure.
Pe 6 Februarie vor aparea episoade speciale despre trecutul lui Kakashi, si nu orice Kakashi, ci cel din echipa ANBU.;) Eee, ce mai spuneti acum? :D
Numele va fi Kakashi Anbu Hen ~Yami o Ikiru Shinobu~ (Kakashi Anbu Chapter ~The Shinobi Who Lives in the Shadows~)

http://www.animenewsnetwork.com/......kashi-past

1 răspuns:
| Dictus1278 a răspuns:

Wow ce tare abia astept sa le vad! si eu sunt un mare fan Naruto! happy