| ryuu a întrebat:

Atentie toti fanii anime-urilor, dar in special fanii anime-ului "Naruto", mai ales fanii personajului Kakashi. Va mai aduceti aminte de episoadele "Cronicile lui Kakashi", in care am aflat despre trecutul lui Kakashi (bineinteles si despre echipa Minato)? Fanii anime-ului sigur isi aduc aminte.

Acum vine anuntul. Sunt sigur ca o sa va bucure.

Pe 6 Februarie vor aparea episoade speciale despre trecutul lui Kakashi, si nu orice Kakashi, ci cel din echipa ANBU.;) Eee, ce mai spuneti acum? :D

Numele va fi Kakashi Anbu Hen ~Yami o Ikiru Shinobu~ (Kakashi Anbu Chapter ~The Shinobi Who Lives in the Shadows~)

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-12-04/naruto-s hippuden-gets-new-special-about-kakashi-past

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna bine big grin Abia astept sa le vad pe de o parte. Pe de alta parte, cand ma gandesc ca vor fi alte fillere si pe langa acesta care vor incerca sa umple povestea, ma ia capul.

O zi placuta!

| ryuu explică (pentru anonim_4396):

Unele episoade sunt binevenite, cum a fost "cronicile lui Kakashi" asa am aflat cate ceva despre el.
Dar cum ai spus si tu "...vor incerca sa umple povestea, ma ia capul". Imi aduce aminte de pachetul de fillere cand trebuia sa ajunga pe insula testoasa si sa se antreneze cu Bee. Vai de capul meu.

| stefyyyy a răspuns:

Uuuu.Abia astept.Am vazut ca urmaresti foarte multe animeuri si ca esti la curent cu toate stirile.am auzit ca naruto e pe sfarsite, ai idee daca e adevarat?sad.Eu sper sa nu fie!

| ryuu explică (pentru stefyyyy):

Intr-un interviu, pare-mi-se anul trecut, Kishimoto a spus ca si-a format in minte finalul. Dar, nu cred ca finalul va veni chiar asa de repede. Mai ales, daca ne face surprize cu pachete (5-10 ep) de fillere, sigur mai dureaza. big grin

| stefyyyy a răspuns (pentru ryuu):

Multumesc!:*