| Pinkya1 a întrebat:

Ati facut vreodata mancare?

Răspuns Câştigător
| Kisie a răspuns:

Da stiu sa gatesc paste, oua, cartofi prajiti si cam atat cum a spus si yuukary este de ajuns avand in vedere ca nu ma casatoresc de la 14 ani

9 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Mancare nu am facut, dar gustari gen cartofi prajiti poate face oricine.

| Kerli a răspuns:

Cam de toate. de la simple aperitive la fripturi, de la supe la deserturi sofisticate. unele imi ies foarte bine altele mai putin...

| CamiiBăă a răspuns:

Da

| 니코 a răspuns:

Nu cred ca mai are rost sa spui cartofi prajiti, oua ca asta ii normal la toata lumea

| allthree a răspuns:

Da!

| yuukary a răspuns:

Oua si cartofi prajiti (pentru mine e de ajuns tinand cont ca nu ma marit la 14 ani)

| cmaria94 a răspuns:

Bineinteles ca da

| NumePierdut a răspuns:

Ce e mancarea?