| Morenna10 a întrebat:

Ati trecut vreodata prin situatii care v-au marcat pe viata? Prin ce anume?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pentru că ai postat întrebarea la această categorie, răspunsurile sunt pe măsură.Nu prea a fost luată în serios întrebarea ta.Eu îţi spun sincer că am 2 situaţii foarte,foarte neplăcute de care îmi amintesc mereu şi îmi vine să plâng.Dar privesc în jurul meu şi văd un gol imens.îmi şterg lacrimile şi merg mai deprate. Oamenii maturi nu se opresc în faţa obstacolelor,ci le înfruntă fără să privească în urmă.Nu pot vorbi deschis despre asta, deoarece sunt situaţii mai delicate, însă care au consecinţe maxime.

4 răspunsuri:
| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Cand a inceput vara, m-am dat cu rolele. Am alunegat si am cazut intr-un gard. Acum am o cicatrice pe mana. E de vreo 10 cm. De atunci, nu ma mai dau niciodata cu rolele, chiar daca am ramas cu o cicatrice care aproape nici nu se vede.

Predati toate bomboanele.

| lalalalallll a răspuns:

Într-o iarnă ''escaladam munții''. Erau niște dealuri pe care urcam.Am alunecat și m-am zgâriat într-o sticlă în genunchi.M-am urcat repede în ''vârf'' și vedeam cum îmi curgea sânge din picior(yucks). Prietena mea m-a dus repede pe sanie laughing acasă, mama m-a bandajat. etc.
Operația a durut cumplit(ca să nu mai am urma aia tâmpită) mai ales când mi-a trecut anestezia.

Sad story

| Siracuzia a răspuns:

Bună! Da, din nefericire cu toţii trecem prin aşa ceva.Mie mi-a murit bunica de curand, care îmi era mai mult decat o mamă.